Training ‘Praktische controle documenten’

Medewerkers krijgen te maken met identiteitsdocumenten en moeten vaststellen of het document echt is. Kennis en vaardigheden die daarvoor nodig zijn staan centraal in de training Praktische controle documenten.

Onderwerpen:

  • Bewustwording
    • Deelnemers worden zich bewust van de omvang van het probleem met valse en/ of vervalste documenten in relatie tot hun branche.
  • Gevolgen
    • Van inzet van mensen met valse en/ of vervalste documenten voor de werkgever en voor de opdrachtgever in de vorm van financiële sancties en aantasting goede naam.
  • Echtheidskenmerken
    • Meest voorkomende echtheidskenmerken in en op het basismateriaal. De deelnemers zijn in staat om deze kenmerken te typeren als vals en/ of vervalst.
  • Vervalsingen
    • Meest voorkomende wijze van vervalsingen en zijn in staat om deze vervalsingen te signaleren.
  • Controle procedures
    • Presentatie van een checklist waardoor meer structuur wordt aangebracht in de controleprocedure.
  • Profiling
    • Methode om de pasfoto en overige data te vergelijken met de aanbieder van het paspoort en afwijkingen te signaleren.
  • Practicum
    • Het onderzoeken van documenten met als leidraad de checklist “controle documenten”, stelt deelnemers in staat om documenten te typeren als vals en/ of vervalst.


Aanpak, methode en middelen:
Klassikale bijeenkomst met een groepsgrootte van maximaal 12 deelnemers. 

Duur van de training: 
Eén dagdeel.

Resultaat van de training:
Na de training zijn de deelnemers in staat een betere controle uit te voeren, hebben ze onderscheidingsvermogen ontwikkeld en zijn ze in staat echt, vals en vervalst documenten te herkennen. Tijdens de training wordt een kennistest afgenomen, waarna bij voldoende score het certificaat Document Veiligheid behaald wordt. Dit certificaat kan een onderdeel zijn van uw NEN-4400-1 procedure.

Investering:
De training Document Security verzorgen wij alleen in-company voor slechts € 1.295,00 exclusief btw voor 12 medewerkers..

Wilt u in-company trainen, dan maken wij graag voor u een voorstel opmaat. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen via de e-mail: secretariaat@studieplannederland.nl

[ameliaevents tag='schoonmaken']